Tarptautinėje konferencijoje – Nacionalinės studijų kreditų sistemos koncepcijos pristatymas

Š. m. vasario 9 dieną Vilniuje vyks tarptautinė konferencija „Link Lietuvos studijų kreditų sistemos“, kurią organizuoja nacionalinio projekto „Europos kreditų perkėlimo ir kaupimo sistemos (ECTS) nacionalinės koncepcijos parengimas: kreditų harmonizavimas ir mokymosi pasiekimais grindžiamų studijų programų metodikos kūrimas ir diegimas“ (VP1-2.2-ŠMM-08-V-01-001) vykdytojai. Čia kviečiami dalyvauti visų aukštųjų mokyklų ir susijusių institucijų, studentų atstovai.

Konferencijos tikslas – supažindinti su ECTS nacionalinės koncepcijos kūrimo rezultatais bei ugdymo paradigmos kaita Lietuvos aukštajame moksle. Taip pat bus siekiama aptarti į studentą orientuotos studijų koncepcijos aktualiausius aspektus, jos diegimo perspektyvas ir tolesnio Lietuvos aukštojo mokslo sistemos dalyvių dialogo poreikį.

Platesnę programą galite rasti čia.